Výstava čtyř základních uměleckých škol

The first project of the Foundation is Interurban show of four basic schools of art called the Four seasons.

 

The project called Four seasons will be implemented in the period from 30.1. to 24.02.2013 in the exhibition hall of the House of Arts in Špejchar at Chvalská tvrz 858/8, Prague 9.

 

Cíl projektu

Cílem projektu je podpora výtvarného vzdělávání dětí ze základních uměleckých škol v Horních Počernicích, Jablonci nad Jizerou, Říčanech u Prahy a Teplicích.
Chceme děti motivovat možností vystavit své práce a předvést je veřejnosti. Téma čtyř ročních období je výtvarně kreativní a souvisí s počtem zúčastněných škol. Cílem je též porovnat výtvarné vnímání žáků jednotlivých ZUŠ v daných regionech a podpora zdravé soutěživosti.

Dále vnímáme jako pozitivní díky této akci samotné setkání jednotlivých učitelů z daných regionů a předávání si zkušeností v této zájmové skupině. Oslovíme maximální možný počet občanů městské části Praha 20, ale také občany Prahy a okolních obcí prostřednictvím emailového newsletteru, letáků a plakátů.
Domníváme se, že rozvoj vzdělávání dětí v jakékoliv oblasti je pro budoucí populaci velmi důležité. My bychom si měli vážit odkazu nejen odkazu našich předků, ale též zájmů našich dětí a podporovat je.  Proto bude tato výstava přínosem pro děti a inspirací pro ostatní.

Areál Chvalského zámku je kulturní částí obce a jakýkoliv další rozvoj kultury je přínosem pro rozvoj městské části a její obyvatele. Rádi bychom i v budoucnu vytvářeli podmínky a organizovali podobné akce, které budou mít kladný vliv na umělecký rozvoj mladé generace.

Tagy: Výstava Podpora dětí
AttachmentSize
Napsali o nás v HP zpravodaji3.97 MB